Bliźnięta

Najbardziej szczęśliwy efekt cięży mnogiej, dzięki któremu estrada zdobywa murowany numer programu. Bliźniaki (bliźniaczki) mogą bowiem: śpiewać, śpiewać tańcząc, tańczyć śpiewając, tańczyć, produkować się w numerze akrobatycznym itd. Nie utrudniamy więc życia, a zwłaszcza pielęgnagi brata lub siostry bliźniaczki, pamiętając o tym, że razem z nim (nią) mamy już praktycznie od niemowlęctwa kontrakt artystyczny w kieszeni, samodzielnie natomiast musielibyśmy się normalnie uczyć, jak każde pozbawione brata albo siostry bliźniaka dziecko, po to tylko, aby po latach stanąć przed perspektywą otrzymania interesującej pracy, początkowo na pewno gorzej płatnej niż z bratem czy siostrą bliźniakiem. W odróżnieniu od bliźniaków trojaczki, czworaczki albo pięcioraczki mają ze względu na surowe oszczędności etatowe bez porównania gorsze perspektywy.

Bez względu na to, czy stosowana jest w postaci zawijań, czy kąpieli, męczy co prawda mniej niż płukanie żołądka, ale jednak na tyle siolidnie, że nie ma mowy o spotkaniu, które warto by urządzić korzystając z faktu, że współlokator właśnie wyjechał, nowy zaś przyjedzie dopiero nazajutrz. Dlatego też planując zabiegi, na spotkania towarzyskie wymagające fizycznego wysiłku przeznaczamy te dni, w których mamy picie wody, inhalacje, ewentualnie masaże częściowe lub całego ciała. W pozostałych dniach, kiedy mamy borowinę, kąpiele różnego rodzaju itd., dodatkowo staramy się już serca nie męczyć. Gdyby jednak okazało się, że codziennie mamy jakiś zabieg uniemożliwiający nam prowadzenie życia towarzyskiego, jedynym wyjściem jest połączenie życia towarzyskiego z zabiegami, a więc z udziałem kąpielowych, pielęgniarek itd.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>